Konsolidacja chwilówek po terminie Gorzów

 

Czy wiesz, że co drugi dorosły Polak posiada przynajmniej jedno zobowiązanie bankowe lub pozabankowe? Właśnie te drugie zdobywają coraz większą popularność, ponieważ bierze się je przy minimum formalności, online, a pieniądze są wypłacane jeszcze tego samego dnia. Wszystko to sprawia, że z łatwością udaje się uzyskać finansowe wsparcie, ale jednocześnie istnieje ogromne zagrożenie wpadnięcia w spiralę zadłużenia. Jeśli masz problem z regularną spłatą miesięcznych rat, zgłoś się do naszych doradców.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Dlaczego Polacy tracą płynność finansową?

W Polsce mieszka co najmniej kilka milionów tzw. multi dłużników. To osoby, które zaciągnęły co najmniej trzy zobowiązania bankowe bądź pozabankowe i nie radzą sobie z ich regularną spłatą. Opóźnienia w płatnościach prowadzą z kolei do narzucania horrendalnie wysokich odsetek karnych, które jeszcze bardziej zwiększają dług. Tak powstaje błędne koło, ponieważ kredytobiorca zaciąga kolejne kredyty lub pożyczki, aby zdobyć środki na spłatę tych potrzebnych, aż wreszcie traci zdolność kredytową.

Nie uciekaj od długów, “chowanie głowy w piasek” to najgorsze co możesz zrobić. Nasi doradcy finansowi przekonają Cię, że każdy problem finansowy można korzystnie rozwiązać. Sprawdź jak najszybciej swoje możliwości spłaty przeterminowanych płatności, odzyskaj płynność finansową, popraw swoją zdolność kredytową i ciesz się wolnością w zakresie pełnego portfela.

Do czego doprowadzają przeterminowane płatności?

Kilka dni opóźnienia w spłacie rat, nie jest poważnym problemem, o ile masz pewność, że za chwilę będziesz dysponować środkami na uregulowanie płatności. Problem pojawia się wtedy, kiedy Twój miesięczny budżet nie pozwala Ci na spłacanie miesięcznych rat i dokonywanie bieżących wydatków. Właśnie tak powstają długi, których niezwykle trudno się pozbyć.

W takiej sytuacji należy reagować natychmiast. Skontaktuj się z naszymi doradcami, kiedy tylko zauważysz kłopoty z utrzymaniem płynności finansowej, zanim jeszcze przeterminowane płatności wywołają lawinę niekorzystnych zdarzeń. W skrajnych przypadkach do Twoich drzwi zapuka firma windykacyjna albo komornik. Nie dopuść do tego. Czym prędzej pozbądź się zadłużenia. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszy produkt oddłużeniowy i będą wspierać na każdym etapie spłaty. Świetną opcją jest konsolidacja przeterminowanych płatności.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Co to jest konsolidacja chwilówek?

Jeśli na Twoim koncie figurują przeterminowane płatności z tytułu zaciągniętych zobowiązań, banki zapewne odmówią współpracy z Tobą. Dla instytucji bankowych jesteś niestety niewypłacalnym i niewiarygodnym klientem. Nic straconego, ponieważ doradcy finansowi wskażą Ci inne, dogodne rozwiązania na pozbycie się długów.

Jedną z opcji jest konsolidacja chwilówek. Po ilości wpisów w wyszukiwarkę haseł typu “konsolidacja chwilówek po terminie gorzów wielkopolski” doskonale widać, jak ogromną popularnością cieszy się ten produkt oddłużeniowy.

Na czym polega konsolidacja? To połączenie wszystkich zobowiązań, które generują przeterminowane płatności. Takie chwilówki zostają spłacone, a nowa instytucja pozabankowa ustanawia jeden produkt finansowy na znacznie lepszych warunkach.

Dobra konsolidacja chwilówek po terminie charakteryzuje się:

  • wydłużonym okresem spłaty,
  • niższym oprocentowaniem,
  • mniejszymi ratami,
  • współpracą tylko z jedną firmą pożyczkową,
  • spłatą tylko jednej, miesięcznej raty.

Wszystko to sprawia, że klient pozbywa się długów, odzyskuje płynność finansową, lepiej zarządza własnym budżetem, poprawia swoją zdolność kredytową, a nawet jest w stanie generować oszczędności. Konsolidacja chwilówek po terminie pozwala również dobrać dodatkowe środki, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Skorzystaj z konsolidacji chwilówek po terminie na korzystnych warunkach

Aby móc wybrać pożyczkę konsolidacyjną na rzeczywiście opłacalnych warunkach, należy porównać co najmniej kilka konkurencyjnych produktów finansowych, a dopiero później dopasować zobowiązanie wedle indywidualnych potrzeb. Brak wystarczającej wiedzy i doświadczenia bardzo często sprawia, że przeciętny klient nie radzi sobie wystarczająco dobrze z tym zadaniem.

Właśnie po to są doradcy finansowi. Wystarczy, że wyślesz formularz kontaktowy albo skorzystasz z naszej infolinii, aby otrzymać profesjonalne wsparcie w tym zakresie.

Jak działają doradcy finansowi?

Jeśli chcesz cieszyć się tylko jedną ratą i pozbyć się przeterminowanych płatności, które niekorzystnie wpływają na Twoją stabilność finansową, umów się na rozmowę z naszym doradcą. Możesz liczyć na:

  • szczegółowy wywiad, podczas którego doradca pozna Twoje potrzeby, sytuację finansową i możliwości spłaty zobowiązań,
  • kalkulację kosztową konsolidacji,
  • wybór najlepszego zobowiązania konsolidacyjnego, które uwzględni Twoje oczekiwania i jest najtańsze,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy, od momentu doradztwa, poprzez wypełnienie wniosku kredytowego, aż po spłatę zobowiązania konsolidacyjnego.

Nie czekaj, aż zadłużenie wywoła poważne problemy finansowe. Dowiedz się już teraz, jak pozbyć się przeterminowanych płatności z tytułu niechcianych chwilówek.