Konsolidacja kredytów Gorzów

 

W ofercie instytucji bankowych znajdziesz kredyt konsolidacyjny. Jeśli posiadasz kilka zobowiązań finansowych, być może jest to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, aby uzyskać lepsze warunki spłaty oraz całkowity komfort współpracy z tylko jednym bankiem. Poznaj szczegóły już teraz.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Czym jest konsolidacja kredytów?

Kredyt konsolidacyjny dedykowany jest kredytobiorcom, którzy zaciągnęli co najmniej kilka zobowiązań bankowych i nie radzą sobie z ich spłatą. Konsolidacja łączy wskazane kredyty w jeden produkt finansowy, który udzielany jest na lepszych warunkach współpracy.

Co zyskujesz, decydując się na kredyt konsolidacyjny?

 • Współpraca tylko z jednym bankiem,
 • jedna rata do spłaty w skali każdego miesiąca,
 • lepsze warunki kredytowe,
 • wydłużony okres współpracy z bankiem,
 • niższe koszty finansowego wsparcia,
 • lepsze zarządzanie własnym budżetem,
 • odzyskanie płynności finansowej,
 • możliwość dobrania dodatkowych środków w razie takiej potrzeby.

Właśnie na takie korzyści możesz liczyć, wybierając “szyty na miarę” Twoich indywidualnych potrzeb kredyt konsolidacyjny. Wpisz w wyszukiwarkę hasło typu “konsolidacja kredytów gorzów wielkopolski” albo skontaktuj się z naszymi doradcami, aby poznać warunki bankowych ofert tego rodzaju.

Jakie zobowiązania bankowe można konsolidować?

Wybierając najlepszy kredyt konsolidacyjny, możesz połączyć kilka różnych zobowiązań bankowych, które do tej pory spłacasz na niekorzystnych warunkach. Dzięki temu uzyskasz nie tylko jedną ratę, którą będziesz spłacać w jednym, dogodnym terminie, ale zaczniesz generować oszczędności, ponieważ miesięczne płatności będą znacznie niższe.

Konsolidacja kredytów może przebiegać poprzez połączenie różnych produktów, jakie oferują instytucje bankowe. Z powodzeniem połączysz:

 • kredyty gotówkowe na dowolny cel,
 • kredyty celowe, w tym również kredyt hipoteczny,
 • kredyty odnawialne,
 • limity na kartach kredytowych.

Jednym słowem, możesz połączyć w jeden produkt różnego rodzaju zobowiązania, jakie udzielają banki.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Ile kosztuje konsolidacja kredytów?

Co istotne, konsolidacja kredytów musi być opłacalna i dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz możliwości spłaty kredytobiorcy. Właśnie dlatego doradcy finansowi zwracają szczególną uwagę na koszty takiego zobowiązania.

Aby móc wybrać ten najlepszy kredyt konsolidacyjny, skorzystaj z kalkulatora kredytów konsolidacyjnych i sprawdź:

 • Jaka jest wartość miesięcznej raty?
 • Jaka jest całkowita wartość kredytu konsolidacyjnego?

Musisz wiedzieć, że na koszty kredytowe wpływają różne czynniki, takie jak oprocentowanie, prowizja, jaką bank pobiera za uruchomienie konsolidacji czy dodatkowe opłaty, jak ubezpieczenie czy prowadzenie konta do obsługi zobowiązania. Zdarza się, że kredyt konsolidacyjny generuje jeszcze większe koszty, aniżeli produkty finansowe spłacane na dotychczasowych warunkach. Właśnie dlatego skorzystanie z kalkulatora kredytowego może być niewystarczające do oszacowania kosztów. Skorzystaj z naszej infolinii albo wypełnij formularz kontaktowy i otrzymaj wsparcie naszych doświadczonych doradców.

Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny na dogodnych warunkach?

Nie każdy potencjalny kredytobiorca ma wystarczającą wiedzę, aby móc samodzielnie wybrać ten najlepszy kredyt konsolidacyjny. Nasi doradcy finansowi udzielą Ci rzetelnego wsparcia, dzięki któremu konsolidacja kredytów będzie na pewno opłacalna.

Pamiętaj, że kredyt konsolidacyjny jest uznawany za jeden z najlepszych produktów oddłużeniowych, natomiast najlepiej ubiegać się o takie zobowiązanie jeszcze zanim przestaniesz radzić sobie z miesięcznymi płatnościami.

Banki współpracują tylko z wypłacalnymi i wiarygodnymi klientami, jeśli w raporcie BIK Twoja historia kredytowa będzie negatywna, raczej nie będziesz mieć szans na współpracę z instytucją bankową.

Co banki biorą pod uwagę przy udzielaniu kredytu konsolidacyjnego?

Instytucje bankowe działają na zupełnie innych zasadach, aniżeli firmy pożyczkowe. Minimalizują ryzyko kredytowe poprzez skrupulatną weryfikację potencjalnych kredytobiorców. Na konsolidację wskazanych kredytów możesz liczyć, jeśli:

 • wykazujesz dochody o odpowiedniej wysokości,
 • możesz udokumentować rodzaj stabilnego zatrudnienia,
 • nie masz przeterminowanych płatności,
 • spłacasz zaciągnięte zobowiązania bez znaczących opóźnień,
 • na Twoje konto nie jest nałożone zabezpieczenie komornicze,
 • masz niskie koszty stałe.

Podstawą wyliczania zdolności kredytowej jest raport BIK. To w nim odnotowane są wszelkie zachowania kredytobiorcy względem spłaty zaciągniętych kredytów.

Czy otrzymasz kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej?

Jeśli nie generujesz wystarczających dochodów albo nie radzisz sobie z terminowym regulowaniem miesięcznych rat, bank raczej nie będzie chciał podjąć z Tobą współpracy. Nic straconego, ponieważ nasi doradcy finansowi pomogą Ci pozbyć się niechcianych zobowiązań, które zostały zaciągnięte na niekorzystnych warunkach.

Zgłoś się poprzez formularz kontaktowy i przedstaw swoją sytuację, a ekspert wybierze dla Ciebie “szyte na miarę” rozwiązanie, aby wyjść z długów.