Konsolidacja kredytów pozabankowych Gorzów

 

Brak weryfikacji klienta, wnioskowanie bez konieczności wychodzenia z domu i pieniądze nawet w 15 minut, tak doskonałe warunki w zakresie korzystania z szybkich chwilówek bardzo często sprawiają, że pożyczkobiorcy wpadają w spiralę zadłużenia. Jeśli i Ty posiadasz na swoim koncie kilka różnych zobowiązań tego rodzaju i nie do końca radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami, dowiedz się od naszych doradców, jak skutecznie pozbyć się niechcianych pożyczek.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Czym jest konsolidacja kredytów pozabankowych?

Na rynku usług pozabankowych dostępnych jest co najmniej kilkaset różnych ofert pożyczkowych. Nic dziwnego, że tak chętnie są zaciągane. Jak potwierdzają doświadczeni doradcy kredytowi, właśnie przez łatwy dostęp do takiego wsparcia finansowego klienci bardzo szybko tracą płynność finansową i zaczynają mieć problemy ze spłatą rat. Należy przy tym dodać, że instytucje pozabankowe z reguły narzucają niezwykle wysokie odsetki karne za opóźnienia w płatnościach, co jeszcze bardziej pogrąża pożyczkobiorców. Ratunkiem w takiej sytuacji może być konsolidacja kredytów pozabankowych.

Konsolidacja to połączenie co najmniej kilku pożyczek od firm pozabankowych. Wskazane zobowiązania zostają spłacone, powstaje za to nowy, jeden produkt finansowy, który od tej pory spłaca klient na znacznie lepszych warunkach.

Jakie korzyści daje konsolidacja kredytów pozabankowych?

Konsolidacja kredytów pozabankowych stanowi jeden z najlepszych produktów oddłużeniowych. Dzięki połączeniu chwilówek udzielonych wcześniej na nieopłacalnych warunkach klient zyskuje:

 • jeden kredyt pozabankowy na lepszych warunkach,
 • jedną miesięczną ratę o niższej wartości,
 • optymalny komfort poprzez współpracę tylko z jednym bankiem,
 • lepszą płynność finansową,
 • dogodność w zakresie zarządzania własnym budżetem,
 • poprawę własnej zdolności kredytowej,
 • dodatkowe środki w razie takiej potrzeby.

Dlaczego pożyczkobiorcy korzystają z konsolidacji kredytów pozabankowych?

Chociaż połączenie kilku pożyczek w jedno zobowiązanie najczęściej jest przeprowadzane, aby pozbyć się długów i odzyskać płynność finansową, to ogrom klientów firm pożyczkowych liczy na inne, dodatkowe bonusy. Doradcy finansowi potwierdzają, że konsolidacja kredytów pozabankowych zawsze pozwala cieszyć się lepszym zarządzaniem własnym budżetem i daje ogromny komfort. Klient nie musi już pilnować kilku terminów spłaty rat, co nie generuje opóźnień w płatnościach. Nie musi również kontaktować się w razie potrzeby z kilkoma instytucjami pozabankowymi, bo przecież poprzez konsolidację współpracuje już tylko z jedną firmą pożyczkową.

Wpisz w wyszukiwarkę hasło typu “konsolidacja kredytów pozabankowych gorzów wielkopolski”, a dowiesz się, z jakich jeszcze walorów są najbardziej zadowoleni pożyczkobiorcy, którzy zdecydowali się na konsolidację kredytów pozabankowych. Wśród pozytywnych opinii często pojawia się ta, która mówi o możliwości generowania sporych oszczędności, bo przecież jedna rata połączonych chwilówek jest teraz spłacana o znacznie niższej wartości, aniżeli zobowiązania regulowane na pierwotnych warunkach.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Jak dokonać konsolidacji kredytów pozabankowych?

Konsolidacja kredytów pozabankowych jest znacznie łatwiejsza do przeprowadzenia, aniżeli połączenie produktów bankowych. Wszystko dlatego, że firmy pożyczkowe nie weryfikują aż tak skrupulatnie zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Bardzo często wystarczy sam dowód osobisty i wskazanie chwilówek, które mają ulec konsolidacji, a wniosek wysyłany jest online, czyli nawet bez konieczności wychodzenia z domu.

Oczywiście, zawsze warto porównać co najmniej kilka różnych konsolidacji kredytów pozabankowych. Wiadomo przecież, że każda firma pożyczkowa realizuje własną politykę współpracy ze swoimi klientami i oferuje różne warunki, mniej lub bardziej opłacalne.

Jeśli szukasz wsparcia w wyborze najlepszej konsolidacji kredytów pozabankowych, skorzystaj z naszej infolinii albo wypełnij prosty formularz kontaktowy. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

Sprawdź, jak działają nasi doradcy

Oferty na rynku usług pozabankowych są tak różne, że rzeczywiście potencjalny klient firmy pożyczkowej może mieć problem z wyborem tej najlepszej opcji. Właśnie dlatego wskazana jest współpraca z naszymi doradcami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży i sprawnie wybiorą dla Ciebie konsolidację kredytów pozabankowych na tych najkorzystniejszych warunkach.

Tak działają nasi doradcy krok po kroku

 1. Przeprowadzają szczegółowy wywiad z klientem, dzięki czemu poznają indywidualną sytuację finansową, potrzeby, oczekiwania i możliwości spłaty.
 2. Weryfikują bieżące oferty na rynku usług pozabankowych.
 3. Dokonują kalkulacji kosztowej najlepszych konsolidacji kredytów pozabankowych.
 4. Przedstawiają klientowi najlepsze zobowiązanie konsolidacyjne, “szyte na miarę” jego wymagań.
 5. Pomagają w wypełnieniu wniosku o pożyczkę konsolidacyjną.
 6. Wspierają na każdym etapie ubiegania się o konsolidację chwilówek oraz spłaty nowego zobowiązania.
 7. Odpowiadają na wszelkie pytania i rozwiewają wszystkie wątpliwości.

Nie zwlekaj dłużej, pozbądź się niekorzystnych pożyczek i połącz je w jedno zobowiązanie na atrakcyjnych, a przede wszystkim opłacalnych warunkach. Zgłoś się do naszych doradców, korzystając z dostępnej infolinii lub formularza kontaktowego.