Konsolidacja pożyczek pozabankowych Gorzów

 

Spłacanie kilku zobowiązań pożyczkowych zawsze znacząco obciąża domowy budżet. Nierzadko zdarza się, że klient firm pożyczkowych wpada w spiralę zadłużenia. Aby spłacić zobowiązania, zaciąga kolejną chwilówkę, przez co traci płynność finansową. Jeśli i Ty wziąłeś kilka pożyczek online i masz trudności w regulowaniu miesięcznych należności, nasi doradcy finansowi są do Twojej dyspozycji. Przedstawią Ci skuteczny plan oddłużania, którego podstawą może być dogodna konsolidacja pożyczek pozabankowych.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Na czym polega konsolidacja pożyczek pozabankowych?

Łatwy dostęp do dodatkowych środków bardzo często sprawia, że zaciągamy więcej chwilówek, niż jesteśmy w stanie spłacać. Wychodząc naprzeciw wzrastającym potrzebom potencjalnych klientów, instytucje pozabankowe mają w swojej ofercie nie tylko produkty, dzięki którym można już w 15 minut otrzymać dodatkowe pieniądze, ale również takie, dzięki którym udaje się wdrożyć skuteczny plan oddłużania.

Jednym z lepszych produktów w tym celu jest pożyczka konsolidacyjna. Sama konsolidacja to nic innego jak połączenie wskazanych przez klienta chwilówek ustanowienie jednego zobowiązania na znacznie lepszych warunkach. Pożyczki, które generowały przeterminowane płatności albo były udzielone na niekorzystnych warunkach, zostają spłacone, zaś pożyczkobiorca od tego pory spłaca tylko jedną ratę.

Poznaj korzyści konsolidacji pożyczek pozabankowych

Dlaczego specjaliści uznają, że to właśnie konsolidacja pożyczek pozabankowych jest najlepszym sposobem, aby wyjść z długów i odzyskać płynność finansową? Zalety konsolidacji to:

 • spłata niechcianych chwilówek,
 • pozbycie się co najmniej kilku nieopłacalnych pożyczek,
 • nowe zobowiązanie jest znacznie tańsze,
 • jedna pożyczka to większy komfort współpracy z instytucją pozabankową,
 • klient odzyskuje płynność finansową,
 • klient lepiej zarządza własnym budżetem,
 • poprawia się zdolność kredytowa pożyczkobiorcy,
 • pożyczkobiorca może dobrać dodatkowe środki na dowolny cel.

Nie zwlekaj dłużej i zamień kilka drogich chwilówek na jedną pożyczkę konsolidacyjną udzieloną na znacznie atrakcyjniejszych warunkach.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Kto powinien skorzystać z konsolidacji pożyczek pozabankowych?

Pozabankowa pożyczka konsolidacyjna to specjalny produkt finansowy skierowany do wszystkich osób, które spłacają co najmniej kilka chwilówek. Jest to przede wszystkim dobra opcja, żeby zamienić kilka miesięcznych rat na jedną płatność. Co więcej, pożyczka konsolidacyjna udzielana jest najczęściej na znacznie lepszych warunkach, charakteryzuje się niższym oprocentowaniem i mniejszymi kosztami całkowitymi, dzięki czemu pożyczkobiorca lepiej radzi sobie z regularną spłatą rat.

Do naszych doradców najczęściej zgłaszają się osoby, które zaczynają mieć problemy finansowe albo ju utraciły płynność finansową i nie są w stanie regulować należności. Weź pod uwagę, że w razie opóźnień firmy pożyczkowe narzucają bardzo wysokie odsetki karne, które jeszcze bardziej pogrążają dłużnika.

Kto może zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną?

O ile instytucje bankowe współpracują tylko z w pełni wiarygodnymi i wypłacalnymi klientami, tak firmy pożyczkowe udzielają finansowego wsparcia również osobom bez zdolności kredytowej. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, że zapewne nie masz szans na współpracę z bankiem, ale możesz wdrożyć skuteczny plan oddłużania poprzez skorzystanie z oferty instytucji pozabankowej. Wystarczy, że wpiszesz hasło typu “konsolidacja pożyczek pozabankowych gorzów wielkopolski”, aby znaleźć wiele propozycji współpracy. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie będą opłacalne, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych doradców.

Na konsolidację pożyczek bankowych szanse mają nie tylko osoby z nieskazitelną zdolnością kredytową. Tego rodzaju produkt oddłużeniowy udzielany jest również pożyczkobiorcom, którzy:

 • stracili źródło stałych dochodów,
 • mają przeterminowane płatności,
 • wykazują negatywną historię kredytową,
 • mają zabezpieczenie windykacyjne bądź komornicze.

Co istotne, pożyczka konsolidacyjna jest sposobem na pozbycie się długów, dlatego potencjalny klient instytucji pozabankowej nie musi wykazywać doskonałej płynności finansowej. Jeśli zarządza własnym budżetem w sposób komfortowy i stabilny, zapewne nie musiałby przecież korzystać z finansowego produktu oddłużeniowego.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalnych doradców

Jeśli doprowadziłeś do sytuacji, w której Twój miesięczny budżet nie pokrywa koniecznych do spłaty zobowiązań, możesz napotkać trudności ze skorzystaniem z produktów oddłużeniowych, a główną przeszkodą będzie brak wystarczającej zdolności kredytowej. Nasi doradcy są właśnie po to, aby wybrać dla Ciebie możliwe opcje na pozbycie się długów. Skorzystaj z naszej infolinii albo wypełnij formularz kontaktowy, aby:

 • przedstawić swoją sytuację finansową, problemy, ale też potrzeby i możliwości spłaty,
 • otrzymać pomoc w wyborze pożyczki konsolidacyjnej na najlepszych warunkach,
 • uzyskać wsparcie w wypełnieniu wniosku o konsolidację chwilówek.

Zgłoś się do nas już teraz i przekonaj się, że połączenie kilku pożyczek w jedno zobowiązanie korzystnie wpłynie na zarządzanie własnym budżetem.