Kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Gorzów

 

Skorzystaj ze wsparcia doświadczonych doradców finansowych. Działamy na rynku usług kredytowych i zobowiązań pozabankowych od ponad 10 lat. Pomagamy w uzyskaniu kredytów osobom prywatnym, firmom oraz rolnikom. Wypełnij formularz kontaktowy albo zadzwoń na naszą infolinię, aby szybko i wygodnie pozbyć się zadłużeń.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Kredyt konsolidacyjny, aby wyjść ze spirali zadłużenia

Doskonale wiemy, jak łatwo można dzisiaj wpaść w tzw. pętlę długów. Szybkie chwilówki kuszą, aby zdobyć dodatkowe pieniądze na dowolny cel, nawet jeśli klient nie ma takiej potrzeby. Oczywiście, pożyczki są korzystne, na przykład w ramach niespodziewanych wydatków czy “czarnej godziny”. Coraz częściej jednak korzysta się z chwilówek zbyt impulsywnie, nie mając wystarczających finansów, aby dokonywać terminowych spłat należności z ich tytułu.

Ratunkiem dla osób, które zaciągnęły kilka zobowiązań pożyczkowych i nie radzą sobie z ich spłatą albo pomocą dla osób, które podpisały niekorzystne umowy z firmami pożyczkowymi i dzisiaj regulują bardzo wysokie należności, może być konsolidacja. Jak potwierdzają eksperci finansowi, kredyt konsolidacyjny uznawany jest za jeden z najlepszych produktów oddłużeniowych.

Dlaczego konsolidacja to dobry sposób na pozbycie się długów?

Co to właściwie jest konsolidacja? Nasi doradcy potwierdzają, że jest to wyjątkowy produkt, jaki oferują banki i instytucje pozabankowe. Konsolidacja polega przede wszystkim na spłacie wskazanych przez klienta zobowiązań i połączeniu ich w jeden produkt. Co właściwie można dzięki temu uzyskać?:

 • lepsze warunki współpracy z nową instytucją,
 • niższe, miesięczne płatności,
 • klient poprawia zdolność kredytową, przez co może dobrać dodatkowe pieniądze,
 • klient pozbywa się zobowiązań, które niekorzystnie wpływały na jego płynność finansową,
 • lepsze zarządzanie własnym budżetem poprzez współpracę z tylko jednym bankiem i pilnowanie tylko jednego terminu spłaty.

Pomożemy Ci wyjść z długów

Jak skorzystać z pomocy naszych doradców? To bardzo proste:

 • wyślij elektroniczny formularz kontaktowy i zostaw w nim namiary na siebie, a doradca oddzwoni i przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad,
 • zadzwoń na udostępnioną przez nas infolinię i opowiedz o swojej sytuacji.

Pamiętaj, że doradca finansowy zawsze dobierze strategię oddłużeniową na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Przekaż mu, które dokładnie zobowiązania chcesz spłacić, poinformuj, jakie są Twoje zasoby finansowe. Chodzi przecież o to, aby oddłużanie stanowiło dla Ciebie wsparcie w ramach odzyskiwania płynności finansowej i przebiegało poprzez dogodne płatności.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Nasi eksperci z biura w Gorzowie udzielą Ci na nie odpowiedzi. Wyślij nam wiadomość!

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek?

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę hasło typu konsolidacja chwilówek gorzów wielkopolski”, a na pewno znajdziesz mnóstwo podpowiedzi. Nie musisz jednak samodzielnie realizować całego procesu ubiegania się o takie zobowiązanie. Skorzystaj z pomocy najlepszych doradców finansowych, to dobra opcja, szczególnie jeśli Twoja sytuacja finansowa jest nieciekawa. Pomagamy klientom, którzy:

 • chcą pozbyć się chwilówek wziętych na złych warunkach,
 • chcą odzyskać płynność finansową,
 • chcą cieszyć się finansowym wsparciem na miarę swoich potrzeb i możliwości spłaty,
 • nie mają szans na współpracę z bankiem,
 • wygenerowali już zadłużenie i obawiają się wpadnięcia w spiralę długów.

Nie zwlekaj, pamiętaj, że z każdej sytuacji jest wyjście, a nasi eksperci pomogą Ci uporać się z finansowymi problemami. Skorzystaj z formularza kontaktowego albo zadzwoń na infolinię.

Konsolidacja chwilówek online

Czy wiesz, dlaczego kredyt konsolidacyjny na spłatę niechcianych pożyczek możesz otrzymać szybko i przy minimum formalności? Ponieważ ubieganie się o tego rodzaju produkt oddłużeniowy przebiega całkowicie online. Oznacza to, że nie musisz nawet wychodzić z domu, aby nawiązać korzystną współpracę i pozbyć się długów.

Co musisz zrobić? Wystarczy, że odezwiesz się do naszych doradców, a oni:

 • przeprowadzą z Tobą szczegółowy wywiad i poznają Twoją sytuację finansową oraz potrzeby,
 • dobiorą najlepszą strategię spłaty niechcianych zobowiązań,
 • wybiorą kredyt konsolidacyjny na najlepszych warunkach na rynku,
 • podpowiedzą, jakie dokumenty będą Ci potrzebne, aby uzyskać decyzję pozytywną ze strony banku,
 • pomogą Ci wypełnić internetowy wniosek,
 • będą wspierać na każdym etapie ubiegania się o konsolidację, a potem już w trakcie spłaty miesięcznych rat nowego zobowiązania,
 • w razie potrzeby podejmą w Twoim imieniu negocjacje z bankiem, abyś uzyskał najlepszą propozycję współpracy.

Co ciekawe, kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek udaje się otrzymać nawet tego samego dnia. Szansę na takie zobowiązanie mają nie tylko klienci z dobrą zdolnością kredytową. Doradcy pomagają również tym, którzy generują niewystarczające dochody albo ich historia kredytowa nie jest pozytywna.

Dlaczego konsolidacja jest najlepszym produktem oddłużeniowym?

Jak podkreślają specjaliści, sposobem na oddłużenie nie jest zaciągnięcie kolejnego zobowiązania, którego istotą jest możliwość otrzymania dodatkowych środków. Właśnie taki mechanizm prowadzi do spirali zadłużenia, aż w końcu klient traci zdolność kredytową i nie jest w stanie regulować należności.

Konsolidacja jest wyjątkowym produktem oddłużeniowym, ponieważ nie dostarcza pieniędzy na spłatę długów, ale łączy niechciane pożyczki czy kredyty w jedno zobowiązanie, które od tej pory spłacane jest na znacznie lepszych warunkach. Okres współpracy z bankiem zostaje wydłużony, oprocentowanie zmniejszone, przez co miesięczne raty są znacznie niższe. Klient odzyskuje płynność kredytową, a poprzez konieczność spłaty tylko jednej raty, może sprawniej zarządzać własnym budżetem.

Czy każdy kredyt konsolidacyjny się opłaca?

Oczywiście, że nie i właśnie dlatego swoją pomoc oferują doświadczeni doradcy finansowi. To oni są w stanie dobrać najlepszą ofertę, uwzględniając bieżącą sytuację na rynku usług finansowych, ale również indywidualne potrzeby, oczekiwania i możliwości spłaty klienta. Konsolidacja, która generuje wyższe koszty, aniżeli przed połączeniem zobowiązań, nie jest opłacalna. Właśnie dlatego specjaliści dokładnie kalkulują i szacują wszystkie koszty wybranego produktu oddłużeniowego, aby móc zaproponować współpracę atrakcyjną dla osoby, która chce pozbyć się chwilówek i związanych z pożyczkami płatności.